שירותים

Home > שירותים

עיצוב ייחודי

אפיון אתר מותאם אישית המותאם להבנת הצרכים של המשתמש. בשלב הראשוני אנו עוברים עם הלקוח על המטרות – מה התוכן, מי קהל היעד ואילו שירותים האתר אמור להציע ומגבשים תכנית לגבי מבנה האתר והתכנים שיופיעו. סיקור המתחרים והשוק כדי להבין איך ניתן לגרום לעסק שלך להיות יותר טוב מהמתחרים.

 

חווית משתמש

חוויות המשתמש היא כיום חלק בלתי נפרד מעיצוב האתר, איך ניתן לגרום ללקוחות חווית גלישה נעימה וכיפית כדי שהם ירצו לחזור ולהשתמש בה שוב ושוב. אחרי הבנת קהל היעד ותוכן האתר נתכנן איך ניתן לעצב את האתר בצורה הנכונה ביותר איפה למקם כל אלמנט, באילו צבעים, תמונות, אנימציות ופונטים להשתמש, ועוד.. תוך כדי חשיבה על הדברים האלה ניצור תוכנית מגובשת שאיתה ניתן להתחיל לבנות את האתר בצורה הנכונה והמותאמת ביותר ללקוח.

 

פיתוח רספונסיבי & דינמי

בעולם הדיגיטלי של היום האתר צריך להיות מותאם להמון סוגי מכשירים כגון טלפונים סלולריים, טאבלטים ושלל סוגי המסכים. פיתוח רספונסיבי נותן את האפשרות להתאים את האתר לכל סוגי המכשירים תוך כדי שמירה על העיצוב וחוויות המשתמש.

 

אחסון באתר & דומיין

במהלך הקמת האתר נבחר ביחד עם הלקוח דומיין שיהיה קליט ומתאים לאופי העסק וקהל היעד. האתר יאוחסן על השרתים שבאחריותינו ואנו נדאג לספק שירות מהיר, מקצועי ואחראי כדי שהאתר ימשיך לעבוד בצורה הטובה והמהירה ביותר ללא תקלות.

 

אחריות, תחזוקה & תמיכה טכנית

אחריות ותחזוקת האתר הכוללים גיבויים ותיקונים במידת הצורך, בנוסף שירותי תמיכה טכנית הכוללים תמיכה טלפונית ועזרה בתפעול מערכת האתר.

 

SEO קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני – שיפור המיקום בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש. כאשר אנו רוצים למצוא אתר אינטרנט דבר ראשון שרובנו עושים הוא חיפוש בגוגל. אנו מתאימים את האתר כך שידורג בצורה האופטימלית ביותר על ידי מנועי החיפוש. נבחר אילו ביטויים (מילות החיפוש ) ייצרו את הדרך להתקדם ולהגיע למקומות יותר ויותר גבוהים.

 

בקרת איכות QA

QA -בקרת איכות. כל פרויקט שיוצא מאיתנו לא יוצא ללא בדיקת בקרת איכות, בדיקת כל המערכות והפונקציות שיעבדו בצורה הטובה ביותר.

PROUDLY POWERED BY GainGap

X